ART / Oil paintings / Oil painting 12872349
nr 1287 2349
OIL PAINTING
signed, Clevén, still life. Oil on panel, 47x54cm,
Signerad, Clevén, stilleben. Olja på pannå, 47x54cm
SEK 350
Monday November 11 2019
at 20:50:29
150 kr
300 kr